مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 11

  ماژول دزدگیر پلاک خودرو (پلاک منطقه آزاد)

  این ماژول با اتصال به سیستم امنیتی (دزدگیر) خودرو از سرقت، دستکاری پلاک ها محافظت می کند داخل هر بسته دو عدد ماژول برای پلاک عقب و جلو و لوازم جانبی آن میباشد. همین الان بخرید -قیمت :250,000 تومان
  مقایسه محصولات
  قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.
  با توجه به اینکه پلاک های خودرو جهت انجام فعالیت های غیر قانونی از قبیل سرقت، آدم ربایی، حمل کالای قاچاق و اعمال تروریستی ربوده و در خودروی مشابه و هم رنگ استفاده میشوند و در مواردی پلاک ها شبانه ربوده شده و  سوء استفاده می شود و دوباره روی خودروی اصلی نصب می گردد و مالک خودرو غافل از موضوع بوده ولی سیستم قضایی صاحپ پلاک را مسئول سوء استفاده ها می داند و اثبات موضوع برای صاحب پلاک کاری بسیار دشوار است. این ماژول با اتصال به سیستم امنیتی (دزدگیر) خودرو از سرقت، دستکاری پلاک ها محافظت می کند و طراحی آن صنعتی بوده و عمر آن بسیار بالا و با سیستم های امنیتی همه خودروها سازگار است و دارای پشتیبانی فنی بالایی است. داخل هر بسته دارای دو عدد ماژول برای پلاک عقب و جلو و لوازم جانبی آن میباشد و دارای 30 روز گارانتی تعویض می باشد.

  مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.
  رله اضافی
  مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.


  فایل های پیوست

  محصولات مرتبط


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  گروه محصولات