مشاهده مشخصات کالا كد کالا: quranac-005

  اخلاق در قرآن و سنت - جلد 1

  اخلاق در قرآن و سنت، (حاوی یکصد مبحث اخلاقی)، جلد اول // دکتر علی غضنفری // قیمت بازار: 25000 - فروش: 21000 تومان // انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، تهران، (1392)، جلد گالینگور، 610 صفحه، شابک: 9786009133161 همین الان بخرید -قیمت :21,000 تومان
  مقایسه محصولات
  قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.
  اخلاق در قرآن و سنت، (حاوی یکصد مبحث اخلاقی)، جلد اول // دکتر علی غضنفری //
  قیمت بازار: 25000 - فروش: 21000 تومان //
  انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، تهران، (1392)، جلد گالینگور، 610 صفحه، شابک: 9786009133161
  موضوع: اخلاق اسلامی، احادیث اخلاقی، قرآن، اخلاق
  فروشنده: انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن

  *********************

  معرفی کوتاه:«اخلاق» بر اساس اصول جهان‌بینی تعریف می‌شود و نظریات اخلاقی به تصویری که ایدئولوژی ارائه می‌دهد بستگی دارد. دین اسلام به عنوان کامل‌ترین دین آسمانی، کمال نهایی را در «قرب الهی» معرفی کرده است. تقرب آن است که «انسان در سایه اراده و اختیار خود از نفس سویه، بدان حد از تقرب راه یافته باشد که به مراحل بالا و بالاتر و آخرین مرتبه قوس صعودی منتهی گردد.» چنین تقربی تنها در سایه عمل امکان‌پذیر است. نگارنده در این مجموعه به بررسی یکصد موضوع اخلاقی (بخش رذائل) پرداخته و تصویری همه جانبه از هر رذیله را ارائه داده است. همچنین جنبه‌های قابل پرهیز را بررسی کرده و در انتها آثار وضعی رذائل را بیان کرده است. در جلد نخست این مجموعه 50 رذیله پرداخته شده است.

  *******************
  از این کتاب تعداد حدود 50 عدد در حال حاضر موجود است که در صورت وجود تقاضا، امکان تهیه تعداد بیشتر هم فراهم است.
  در صورت خرید تعداد، تخفیف بیشتری لحاظ می‌گردد.

  محصولات مرتبط


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  گروه محصولات