مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 6958

  1000نقشه ویلایی پلان -نما-برش-اورجینال

  1000 نقشه‌ی ویلایی زیبا و منحصر به فرد، 1000 نمونه مدارک شامل پلان، نما و برش از زیباترین ویلاهای ساحلی و مدیترانه‌ای با معماری کلاسیک و مدرن و پست مدرن حالا در دسترس معمارانی است که در مناطق ییلاقی در کار ساخت و ساز شهرک‌های ویلایی و تفریحی هستند. همین الان بخرید -قیمت :14,990 تومان
  مقایسه محصولات
  قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.

  1000 نقشه‌ی ویلایی زیبا و منحصر به فرد، 1000 نمونه مدارک شامل پلان، نما و برش از زیباترین ویلاهای ساحلی و مدیترانه‌ای با معماری کلاسیک و مدرن و پست مدرن حالا در دسترس معمارانی است که در مناطق ییلاقی در کار ساخت و ساز شهرک‌های ویلایی و تفریحی هستند.

  به کمک این اسناد خلاقیت خود را بر روی شانه‌های تجارب جهانی طراحی ویلا استوارتر کنید. شاهکارهای ویلایی جهان در قالب 1000 پلان ویلایی از معماران معروف دنیا با مقیاس 100 تا 900 متری حالا در اختیار شماست.

  مجموعه‌ای از این پلان‌ها در چندین بخش و در اندازه‌های مختلف دسته بندی شده‌اند. این نقشه‌ها شامل کلیه مدارک اعم از نماها، پلان‌ها، برش‌ها و تصاویر سه بعدی هستند و در نرم افزار مجموعه ابتدا طرح زیبای سه بعدی به نمایش در می‌آید و بعد از انتخاب هر کدام از ویلاها، مشخصات و نیز پلان های آن به صورت بزرگ در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  همین حالا برای معمار شدن تصمیم بگیرید و این محصول را سفارش دهید.

  محصولات مرتبط


  توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
  از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  گروه محصولات